Terugblik op een geslaagde workshop met Caran d’Ache
Op zaterdag 14 februari vond bij Total Artist in Emmen een inspirerende workshop plaats rondom de prachtige materialen van Caran d’Ache. En wat was het een succes! Beide workshops waren volledig volgeboekt en we mochten een groep enthousiaste, creatieve deelnemers verwelkomen.
Tijdens deze dag stonden de Museum Aquarelpotloden en Neocolor II centraal. De combinatie van deze twee materialen zorgde voor verrassende effecten, mooie kleurintensiteit en vooral veel nieuwe ontdekkingen. Er werd volop geëxperimenteerd met aquareltechnieken en iedereen ging naar huis met frisse inspiratie en praktische kennis om zelf verder mee aan de slag te gaan.
De workshop werd verzorgd door Chantal Geelhoed, die met haar enthousiasme en heldere uitleg de deelnemers stap voor stap meenam in haar werkwijze. Haar passie voor kleur en materiaal werkte aanstekelijk en zorgde voor een ontspannen en creatieve sfeer.
Wij kijken terug op een ontzettend gezellige en geslaagde dag vol leuke mensen.
Onze dank gaat uit naar Caran d’Ache voor de prachtige materialen en natuurlijk naar Chantal Geelhoed voor haar inspirerende begeleiding.
Heb je deze workshop gemist? Houd onze website en social media in de gaten voor nieuwe workshops en evenementen — we organiseren nog meer van dit soort workshops dit jaar. ✨